KONST / Litografier / Färglitografi 11391095
nr 1139 1095
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholmsmotiv, 43/100, signerad, motivet: 40x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:31:18
800 kr
900 kr
1.000 kr
23 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas